Okul Müdüründen

Merhaba,

Özel İlgi Temel Lisesi olarak kurumumuz eğitim-öğretim hayatına 2007 yılında başlamış olup 11 yıldan fazla bir eğitim geçmişine sahiptir. Bu yüzden öğrencilerimizin ilgi ve yeteneklerini geliştirerek onları hayata ve bir üst öğrenime hazırlamak en önemli   ilkemizdir.

Özel İlgi Temel Lisesi, sektöründe elde edilen tecrübeleri özümsemiş, bu sayede sürekli gelişimi destekleyen, yenilikleri takip ederek özgün uygulamalarla öğrencilerine gelecek için yol gösteren köklü bir eğitim kurumudur.

Özel ilgi temel lisesi eğitim hayatına başlarken ‘Her öğrenci başarabilir.’ sözünü kendisine ilke edinmiştir. Kurum olarak biliyoruz ki her öğrencinin bir şeyleri öğrenme şekli ve hızı farklıdır. Bu yüzden programlarımızı her öğrencinin öğrenme düzeylerini, algılama kapasitelerini ve özelliklerini dikkate alarak özenle hazırlamaktayız. Ayrıca vermiş olduğumuz eğitimlerimiz ile öğrencilerimizi gerçekçi ve bilimsel bilgilere dayanan, teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve bu sayede geniş bir bakış açısıyla kendi rotasını çizebilen bireyler olarak yetiştiriyoruz. Yetiştirdiğimiz ve yetiştirmeye devam ettiğimiz öğrencilerimizin, yaşadığı fiziksel ve sosyal çevreye, ülkesine ve insanlığa karşı duyarlı olmasına katkıda bulunuyoruz.

MUSTAFA AYDIN

ÖZEL İLGİ TEMEL LİSESİ MÜDÜRÜ